FABRİKA

Düzce'de bulunan üretim tesisinde 50.000 m2 açık arazi üzerinde, 20.000 m2 kapalı alanda üretim yapan ORKA® Banyo, 200’i aşkın yetkin personeli ile en son Alman ve İtalyan üretim teknolojilerini kullanarak evrensel kalitede üretim yapıyor. Yılda 540 bin adet banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA®, zengin ürün profili ile birbirinden özgün tasarımları yaşam alanlarına taşıyor.

Kaliteden ödün vermeyen ORKA® Banyo'da üretim süreçlerinde kullanılan tüm hammadde ve yarımamuller TSE ve CE kriterlerine uygundur.

Çevre Sağlığı konusundaki duyarlılığını ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ile belgeleyen ORKA® Banyo'da üretimin her aşaması kalite kontrol mühendislerince denetleniyor. Doğa dostu ürünlere verdiği önemi FSC® (Forest Stewardship Council®) Orman Yönetim Konseyi Belgesi ile ispatlıyor.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve seri üretim mantığına dayalı oluşturulan üretim süreçleri ile kalite standardize ediliyor ve titizlikle yapılan testler sonrasında ürünler tüketiciyle buluşuyor.

Müşterilerine kaliteli ve hızlı çözüm sunmayı ilke edinmiş, sorumluluk sahibi bir firma olarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi ile nihai tüketiciye hizmet ediyor.